Vodkabägare Peter Lobanov, Moskva, kontrollstämplad Andrey Antonovich Kovalsky 1855. Saltkar St Petersburg, 1800-tal, okänd mästare. Liten vodkabägare med sovjetryska kontrollstämplar, 1900-talets andra hälft. Saltkarets bredd 10 cm.
1 800 SEK | 2021-02-01 20:40 |
1 700 SEK | 2021-02-02 18:05 |
1 100 SEK | 2021-01-28 12:29 |
1 000 SEK | 2021-01-29 17:25 |
800 SEK | 2021-01-28 12:01 |
700 SEK | 2021-01-21 14:16 |
600 SEK | 2021-01-20 16:27 |
500 SEK | 2021-01-20 19:11 |
300 SEK | Startpris |