Förgyllt silver med dekor av pärlor och slipat glas. Ullners Guldsmedsaktiebolag, Stockholm, 1933. Vikt ca 130 gram. Diameter ca 12 cm. Lagningar.
Obs! Ändring: Pärlorna är imitationspärlor.
2 800 SEK | 2021-02-02 17:42 |
2 600 SEK | 2021-01-31 19:21 |
2 400 SEK | 2021-01-31 19:14 |
1 200 SEK | 2021-01-28 12:25 |
1 000 SEK | 2021-01-25 14:19 |
900 SEK | 2021-01-20 23:40 |
500 SEK | 2021-01-20 18:58 |
400 SEK | 2021-01-20 19:46 |
300 SEK | 2021-01-19 23:59 |
300 SEK | Startpris |