31. FAT, TVÅ ST

Porslin med polykrom dekor och kalligrafi, märkta i botten. Kina, ca 1890-1920. Diameter 17 cm. Obetydliga tillverkningsdefekter, obetydligt slitage, obetydliga naggar.

Varunr 212286

16 Februari 2021 18:10

Klubbslag21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK 1 800 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK

Utrop 1200 SEK

1 800 SEK2021-02-16 16:58
1 700 SEK2021-02-16 08:56
1 600 SEK2021-02-14 18:52
900 SEK2021-02-03 14:09
800 SEK2021-02-12 20:14
600 SEK2021-02-12 00:26
300 SEK Startpris

Onlineauktion 16 Feb. 2021,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!