Porslin med polykrom dekor. Diameter ca 23 cm. Flertalet med nagg, sprickor eller lagning. Proveniens: Samlarhem i Helsingborg.
3 200 SEK | 2021-02-16 08:55 |
3 000 SEK | 2021-02-16 16:54 |
1 100 SEK | 2021-02-06 15:30 |
700 SEK | 2021-02-11 15:30 |
300 SEK | Startpris |