35. FREDRIK MATTSON & STEFAN BORSELIUS, STOLAR, ETT PAR

Förkromad metall samt eloxerad aluminium, "Sting". Bord, modern design, 1900-talets senare del, höjd 74, diameter 118 cm. Repor, märken.

Varunr 214416

16 Februari 2021 18:12

Klubbslag22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK 700 SEK7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK

Utrop 1000 SEK

700 SEK2021-02-13 13:16
700 SEK2021-02-16 06:22
600 SEK2021-02-03 23:05
300 SEK Startpris

Onlineauktion 16 Feb. 2021,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!