36. GOLVLAMPA

Förkromad metall på stensockel. Märkt Lyktan. Modern design, 1980/90-tal. Höjd 200 cm. Repor, märken.

Varunr 214417

16 Februari 2021 18:15

Klubbslag23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK 900 SEK6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK

Utrop 1500 SEK

900 SEK2021-02-16 18:13
800 SEK2021-02-16 18:11
600 SEK2021-02-06 13:38
350 SEK2021-02-11 14:17
300 SEK Startpris

Onlineauktion 16 Feb. 2021,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!