38. MATGRUPP, SJU DELAR

Lackerat trä, bordet med glasskiva. Modern design, 1980/90-tal. Bordets höjd 74, skivans mått 204x110 cm. Repor, märken.

Varunr 214419

16 Februari 2021 18:13

Utrop 2000 SEK

450 SEK2021-02-16 15:18
400 SEK2021-02-16 18:10
300 SEK2021-02-04 10:29
300 SEK Startpris

Onlineauktion 16 Feb. 2021,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!