39. LITET BORD

Med intarsiadekor och kakelplattor. Orientaliserande stil, 18/1900-tal. Höjd 70, skivans mått 42x42 cm. Repor, märken, torrsprickor.

Varunr 214420

16 Februari 2021 18:13

Klubbslag26 00 SEK27 00 SEK 500 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK

Utrop 800 SEK

500 SEK2021-02-16 17:00
450 SEK2021-02-16 14:01
350 SEK2021-02-15 12:33
300 SEK Startpris

Onlineauktion 16 Feb. 2021,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!