49. FÅTÖLJER, ETT PAR

Förkromad metall med skinnklädsel. Troligen Italien. 1900-talets andra hälft. Slitage, repor, märken.

Varunr 214426

16 Februari 2021 18:16

Klubbslag26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK 1 300 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK

Utrop 800 SEK

1 300 SEK2021-02-16 18:14
1 200 SEK2021-02-16 18:12
600 SEK2021-02-15 23:28
450 SEK2021-02-12 22:36
350 SEK2021-02-07 20:33
300 SEK Startpris

Onlineauktion 16 Feb. 2021,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!