Oljemålning på duk. Signerad och daterad -71. Surrealistisk komposition. 65x81 cm. Enstaka repor.
3 200 SEK | 2021-02-16 18:02 |
3 000 SEK | 2021-02-16 17:45 |
2 400 SEK | 2021-02-02 20:57 |
2 000 SEK | 2021-02-16 17:42 |
1 000 SEK | 2021-02-11 10:46 |
300 SEK | Startpris |