Teak. Bodafors, "Variett". 1960-tal. Höjd 143, bredd 240 cm. Bakstycke med hål, repor, märken, torrsprickor.
2 400 SEK | 2021-03-02 18:03 |
2 200 SEK | 2021-03-02 12:47 |
1 600 SEK | 2021-03-02 13:59 |
1 000 SEK | 2021-02-28 10:13 |
400 SEK | 2021-02-24 18:52 |
300 SEK | Startpris |