Teak. Slagelse, Danmark. Modell 343. Bordets höjd 73, skivans mått 141x90 cm. En iläggsskiva a 55 cm medföljer. Repor, märken, fläckar, en stol med lagning
7 000 SEK | 2021-03-02 17:33 |
7 000 SEK | 2021-03-02 17:34 |
2 600 SEK | 2021-03-01 05:51 |
2 400 SEK | 2021-02-25 11:32 |
2 400 SEK | 2021-02-25 21:31 |
1 000 SEK | 2021-02-24 20:34 |
300 SEK | Startpris |