2. MATGRUPP, SJU DELAR

Furu. Stämplade Helsingborgs stads verkstadsskola, 1940-tal. Bordets höjd 73, skivans mått 150x74 cm. Repor, märken, torrsprickor.

Varunr 214953

2 Mars 2021 18:02

Klubbslag3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK 1 600 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK

Utrop 2000 SEK

1 600 SEK2021-03-02 17:55
1 600 SEK2021-03-02 18:00
1 400 SEK2021-03-02 17:30
1 300 SEK2021-03-02 16:57
1 000 SEK2021-03-02 16:52
300 SEK Startpris

Onlineauktion 2 Mars 2021,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!