Furu. Stämplade Helsingborgs stads verkstadsskola, 1940-tal. Bordets höjd 73, skivans mått 150x74 cm. Repor, märken, torrsprickor.
1 600 SEK | 2021-03-02 17:55 |
1 600 SEK | 2021-03-02 18:00 |
1 400 SEK | 2021-03-02 17:30 |
1 300 SEK | 2021-03-02 16:57 |
1 000 SEK | 2021-03-02 16:52 |
300 SEK | Startpris |