Ek. "Öresund", Karl Andersson & söner, 1900-talets andra hälft. Etikettmärkt. Höjd 59, bredd 135, djup 36 cm. Smärre fanérskador i och fläckar.
1 200 SEK | 2021-02-28 11:19 |
1 100 SEK | 2021-02-28 12:38 |
900 SEK | 2021-02-28 00:02 |
700 SEK | 2021-02-25 11:31 |
400 SEK | 2021-02-16 21:07 |
300 SEK | Startpris |