26. ERIK ORTVAD (1917-2008, DANMARK)

Färglitografi, 46/100. "Den lille havfrue". Signerad och daterad -75. 37x54 cm. Ej examinerad ur ram.

Varunr 214979

2 Mars 2021 18:10

Utrop 600 SEK
5% Droit de suite/Följerätt tillkommer för objektet om det överstiger 2625 SEK

450 SEK2021-03-02 18:08
400 SEK2021-02-16 21:07
350 SEK2021-02-20 20:48
300 SEK Startpris

Onlineauktion 2 Mars 2021,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!