3. PETER KARLSSON, GOLVLAMPA

Körsbär och lönn. Vinst i Malmö Industrilotteri, 1992. Möbelsnickare Robert Karlsson, Robertsfors. Höjd 181 cm. Repor, märken. Fanerskada.

Varunr 214954

2 Mars 2021 18:01

Utrop 1200 SEK

2 400 SEK2021-03-02 17:57
2 200 SEK2021-03-02 17:01
1 400 SEK2021-03-01 17:19
1 000 SEK2021-02-24 18:50
800 SEK2021-02-21 19:57
700 SEK2021-02-20 16:46
600 SEK2021-02-20 10:19
500 SEK2021-02-20 15:24
400 SEK2021-02-18 01:22
300 SEK2021-02-17 09:24
300 SEK Startpris

Onlineauktion 2 Mars 2021,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!