Körsbär och lönn. Vinst i Malmö Industrilotteri, 1992. Möbelsnickare Robert Karlsson, Robertsfors. Höjd 181 cm. Repor, märken. Fanerskada.
2 400 SEK | 2021-03-02 17:57 |
2 200 SEK | 2021-03-02 17:01 |
1 400 SEK | 2021-03-01 17:19 |
1 000 SEK | 2021-02-24 18:50 |
800 SEK | 2021-02-21 19:57 |
700 SEK | 2021-02-20 16:46 |
600 SEK | 2021-02-20 10:19 |
500 SEK | 2021-02-20 15:24 |
400 SEK | 2021-02-18 01:22 |
300 SEK | 2021-02-17 09:24 |
300 SEK | Startpris |