Skinnklädsel med rottinggavlar. 1900-talets första hälft. Bredd ca 310, djup ca 210 cm. Repor, märken, skador på rotting, bakstycke med hål. Proveniens: Café Athenium, Akademiska föreningen, Lund.
16 000 SEK | 2021-03-02 18:07 |
15 000 SEK | 2021-03-02 18:06 |
2 600 SEK | 2021-03-02 17:59 |
350 SEK | 2021-02-25 11:26 |
300 SEK | Startpris |