10. JOHANNES ANDERSEN, TILLSKRIVET, SOFFBORD

Teak med serveringsbricka och tidningshylla. "Boomerang Table". Omärkt. Danmark, 1950/60-tal. Höjd 45, bredd 170 cm. Repor, märken.

Varunr 215582

16 Mars 2021 18:07

Klubbslag20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK 8 500 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK

Utrop 4000-5000 SEK

8 500 SEK2021-03-16 18:05
8 000 SEK2021-03-16 18:04
7 500 SEK2021-03-16 18:02
4 800 SEK2021-03-16 17:59
4 200 SEK2021-03-14 10:12
4 000 SEK2021-03-14 20:37
3 600 SEK2021-03-13 18:03
3 000 SEK2021-03-03 12:53
2 800 SEK2021-03-02 16:32
500 SEK2021-03-03 11:32
300 SEK Startpris

Onlineauktion 16 Mars 2021,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!