Teak med serveringsbricka och tidningshylla. "Boomerang Table". Omärkt. Danmark, 1950/60-tal. Höjd 45, bredd 170 cm. Repor, märken.
8 500 SEK | 2021-03-16 18:05 |
8 000 SEK | 2021-03-16 18:04 |
7 500 SEK | 2021-03-16 18:02 |
4 800 SEK | 2021-03-16 17:59 |
4 200 SEK | 2021-03-14 10:12 |
4 000 SEK | 2021-03-14 20:37 |
3 600 SEK | 2021-03-13 18:03 |
3 000 SEK | 2021-03-03 12:53 |
2 800 SEK | 2021-03-02 16:32 |
500 SEK | 2021-03-03 11:32 |
300 SEK | Startpris |