Betsat trä med mosaikklädda skivor. Modern design, 1950/60-tal. Höjd 50 och 53 cm. Repor, märken.
1 800 SEK | 2021-03-16 18:03 |
1 700 SEK | 2021-03-16 18:03 |
1 400 SEK | 2021-03-16 08:24 |
1 000 SEK | 2021-03-13 17:06 |
900 SEK | 2021-03-13 18:03 |
500 SEK | 2021-03-11 18:20 |
400 SEK | 2021-03-10 14:03 |
350 SEK | 2021-03-09 18:06 |
300 SEK | 2021-03-09 00:38 |
300 SEK | Startpris |