13. BARNKAMMARMÖBLEMANG

Bemålat trä med textilklädsel. Rokokostil, 1900-tal. Bredd 80 cm. Repor, märken.

Varunr 215585

16 Mars 2021 18:04

Klubbslag25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK 1 400 SEK3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK

Utrop 1500 SEK

1 400 SEK2021-03-03 09:29
1 300 SEK2021-03-09 21:05
1 100 SEK2021-03-02 16:32
300 SEK Startpris

Onlineauktion 16 Mars 2021,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!