Mässing. Troligen Italien. 1900-talets andra hälft. Höjd 185 cm. En galge medföljer. Repor, märken.
1 700 SEK | 2021-03-16 17:40 |
1 600 SEK | 2021-03-16 18:03 |
1 100 SEK | 2021-03-16 17:29 |
1 000 SEK | 2021-03-16 16:22 |
900 SEK | 2021-03-10 15:29 |
400 SEK | 2021-03-06 18:31 |
350 SEK | 2021-03-06 11:00 |
300 SEK | 2021-03-03 08:55 |
300 SEK | Startpris |