Bemålat trä. 1800-talets senare del. Höjd 146, bredd 125 cm. Repor, märken. Proveniens: Övragård herrgård.
4 600 SEK | 2021-03-16 18:07 |
4 400 SEK | 2021-03-16 18:06 |
2 600 SEK | 2021-03-16 17:50 |
2 200 SEK | 2021-03-16 17:45 |
1 200 SEK | 2021-03-04 12:44 |
700 SEK | 2021-03-10 18:49 |
500 SEK | 2021-03-03 12:16 |
300 SEK | Startpris |