Ek med sitsar i flätad bast. Sorø Stolefabrik, 1960-tal. Repor, märken, smärre fläckar. Ena karmstolen med smärre lagning.
4 800 SEK | 2021-03-16 18:08 |
4 600 SEK | 2021-03-16 18:10 |
4 000 SEK | 2021-03-16 18:06 |
1 600 SEK | 2021-03-11 21:34 |
1 500 SEK | 2021-03-07 16:13 |
1 400 SEK | 2021-03-02 16:33 |
300 SEK | Startpris |