Jakaranda med intarsiadekor och förgyllda dekorelement. Frankrike, empirestil, 1800-talets andra hälft. Höjd 51 cm. Smärre fanersläpp, kompletterat, klocka för slag saknas. Funktionsgaranti lämnas ej.
1 400 SEK | 2021-03-16 10:01 |
1 400 SEK | 2021-03-16 17:46 |
1 000 SEK | 2021-03-08 20:23 |
900 SEK | 2021-03-15 12:06 |
700 SEK | 2021-03-11 18:21 |
500 SEK | 2021-03-03 11:34 |
350 SEK | 2021-03-03 20:51 |
300 SEK | Startpris |