Ek med skinnklädsel. Omärkt. 1900-talets andra hälft. Repor, märken, läder med fläckar.
6 000 SEK | 2021-03-12 17:28 |
5 500 SEK | 2021-03-12 17:27 |
1 200 SEK | 2021-03-11 14:06 |
1 100 SEK | 2021-03-02 22:50 |
1 000 SEK | 2021-03-06 18:28 |
350 SEK | 2021-03-03 10:57 |
300 SEK | Startpris |