Ek med canvasklädsel. Omärkt. 1900-talets andra hälft. Repor, märken.
3 200 SEK | 2021-03-16 17:33 |
3 000 SEK | 2021-03-16 11:10 |
2 600 SEK | 2021-03-14 21:08 |
1 600 SEK | 2021-03-13 18:03 |
1 100 SEK | 2021-03-02 22:50 |
1 100 SEK | 2021-03-03 12:29 |
350 SEK | 2021-03-03 10:58 |
300 SEK | Startpris |