Jakaranda och betsad bok. "Silvia", AB Seffle Möbelfabrik. 1960/70-tal. Höjd 87, bredd 166 cm. Fanerskador, repor, märken. CITES-intyg för handel inom EU medföljer.
7 000 SEK | 2021-03-30 18:06 |
6 500 SEK | 2021-03-30 18:07 |
4 000 SEK | 2021-03-30 17:39 |
3 000 SEK | 2021-03-25 10:33 |
2 200 SEK | 2021-03-25 14:12 |
1 900 SEK | 2021-03-19 11:13 |
1 000 SEK | 2021-03-18 17:23 |
300 SEK | Startpris |