17. FÖRENADE MÖBLER, BARSKÅP

Mahogny och svärtat trä med mässingsdetaljer. 1940/50-tal. Invändigt plakettmärkt samt med barinredning och spegelglas. Höjd 138, bredd 97 cm. Repor, märken.

Varunr 216989

13 April 2021 18:06

Klubbslag8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK 5 500 SEK7 00 SEK8 00 SEK

Utrop 5000 SEK

5 500 SEK2021-04-13 17:05
5 000 SEK2021-04-13 18:03
4 600 SEK2021-04-13 17:46
3 800 SEK2021-04-11 10:31
3 200 SEK2021-04-10 19:20
3 000 SEK2021-04-10 03:00
2 400 SEK2021-04-08 16:54
2 000 SEK2021-04-04 16:03
1 900 SEK2021-03-31 07:03
900 SEK2021-04-01 19:10
300 SEK Startpris

Onlineauktion 13 April 2021,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!