Mahogny och svärtat trä med mässingsdetaljer. 1940/50-tal. Invändigt plakettmärkt samt med barinredning och spegelglas. Höjd 138, bredd 97 cm. Repor, märken.
5 500 SEK | 2021-04-13 17:05 |
5 000 SEK | 2021-04-13 18:03 |
4 600 SEK | 2021-04-13 17:46 |
3 800 SEK | 2021-04-11 10:31 |
3 200 SEK | 2021-04-10 19:20 |
3 000 SEK | 2021-04-10 03:00 |
2 400 SEK | 2021-04-08 16:54 |
2 000 SEK | 2021-04-04 16:03 |
1 900 SEK | 2021-03-31 07:03 |
900 SEK | 2021-04-01 19:10 |
300 SEK | Startpris |