Etsning med handkolorering, 29/100. Signerad med blyerts. Ur La Bible - "Jacob béni par Isaac". Plåtstorlek 29x23,7 cm. Hela bladets storlek 55x39 cm. Gulnat blad. Upptejpad i hörnen vid passepartout.
10 000 SEK | 2021-04-13 18:02 |
9 500 SEK | 2021-04-13 18:01 |
6 500 SEK | 2021-04-12 15:49 |
5 000 SEK | 2021-04-04 07:58 |
4 800 SEK | 2021-03-30 20:49 |
350 SEK | 2021-03-31 12:07 |
300 SEK | Startpris |