Alm och rotfaner med förgyllda beslag. Senbarock, 1700-tal. Höjd 205, bredd 135 cm. Omarbetat, torrsprickor, avslag, senare ben, fanerbortfall, skador.
3 400 SEK | 2021-04-13 17:29 |
3 200 SEK | 2021-04-13 08:11 |
2 800 SEK | 2021-04-09 14:03 |
2 400 SEK | 2021-04-07 22:02 |
1 300 SEK | 2021-04-07 22:11 |
1 000 SEK | 2021-04-06 22:56 |
300 SEK | Startpris |