Lackerat trä. Gustaviansk stil, 1900-talets mitt. Bordets höjd 73, skivans mått 140x100 cm. Skänkens höjd 84, bredd 215 cm. Två iläggsskivor a 45 cm/st medföljer. Repor, märken, hack, fläckar.
1 600 SEK | 2021-04-13 18:00 |
1 500 SEK | 2021-04-08 22:47 |
1 400 SEK | 2021-04-13 09:22 |
900 SEK | 2021-04-09 13:06 |
700 SEK | 2021-04-07 08:43 |
600 SEK | 2021-04-08 18:07 |
300 SEK | 2021-04-03 11:53 |
300 SEK | Startpris |