Idegran och mahogny med mässingsbeslag. Engelsk stil, 1900-talets andra hälft. Höjd 55, skivans mått utfälld 134x99 cm. Repor, märken.
3 000 SEK | 2021-04-13 10:09 |
2 800 SEK | 2021-04-13 07:55 |
1 600 SEK | 2021-04-08 18:03 |
900 SEK | 2021-03-30 20:50 |
300 SEK | Startpris |