Bok med fårskinnsklädsel. "Lamino", Swedese. Repor, märken, bruksslitage.
4 000 SEK | 2021-04-13 18:06 |
3 800 SEK | 2021-04-13 18:09 |
3 000 SEK | 2021-04-13 18:04 |
2 600 SEK | 2021-04-08 22:48 |
2 200 SEK | 2021-04-09 13:27 |
1 300 SEK | 2021-04-08 18:14 |
1 100 SEK | 2021-04-08 16:46 |
900 SEK | 2021-04-06 18:46 |
800 SEK | 2021-04-03 07:07 |
500 SEK | 2021-04-04 15:25 |
300 SEK | Startpris |