27. PARTNERS DESK, SKRIVBORD

Mahogny. Kolonialstil, 1900-talets senare del. Höjd 75, skivans mått 179x90 cm. Repor, märken, torrsprickor.

Varunr 217008

13 April 2021 18:13

Klubbslag20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK 6 500 SEK22 00 SEK23 00 SEK

Utrop 2000-3000 SEK

6 500 SEK2021-04-13 18:11
6 000 SEK2021-04-13 18:10
2 200 SEK2021-04-10 19:02
1 700 SEK2021-04-21 06:36
300 SEK2021-03-31 16:32
300 SEK Startpris

Onlineauktion 13 April 2021,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!