Mahogny. Kolonialstil, 1900-talets senare del. Höjd 75, skivans mått 179x90 cm. Repor, märken, torrsprickor.
6 500 SEK | 2021-04-13 18:11 |
6 000 SEK | 2021-04-13 18:10 |
2 200 SEK | 2021-04-10 19:02 |
1 700 SEK | 2021-04-21 06:36 |
300 SEK | 2021-03-31 16:32 |
300 SEK | Startpris |