3. GEORGES BRAQUE (1882-1962)

Färglitografi, 46/150. Signerad i blyerts. "Profil Grec". Bladets mått 58x47 cm. Gulnat blad. Bladets baksida med stämpel och skrift.

Varunr 216973

13 April 2021 18:02

Klubbslag19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK 14 000 SEK6 00 SEK7 00 SEK

Utrop 8000-10000 SEK
5% Droit de suite/Följerätt tillkommer för objektet om det överstiger 2625 SEK

14 000 SEK2021-04-13 18:00
13 000 SEK2021-04-13 17:59
9 000 SEK2021-04-09 13:28
6 000 SEK2021-04-04 08:06
5 500 SEK2021-03-30 20:49
500 SEK2021-03-30 22:29
300 SEK Startpris

Onlineauktion 13 April 2021,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!