Färglitografi, 46/150. Signerad i blyerts. "Profil Grec". Bladets mått 58x47 cm. Gulnat blad. Bladets baksida med stämpel och skrift.
14 000 SEK | 2021-04-13 18:00 |
13 000 SEK | 2021-04-13 17:59 |
9 000 SEK | 2021-04-09 13:28 |
6 000 SEK | 2021-04-04 08:06 |
5 500 SEK | 2021-03-30 20:49 |
500 SEK | 2021-03-30 22:29 |
300 SEK | Startpris |