Konstglas på marmorsockel. Signerad: B. Vallien, 717101, KOSTA BODA LIM. ED. 500. Höjd 18 cm inkl sockel. Små naggar på facettslipningen.
5 500 SEK | 2021-05-22 13:54 |
5 000 SEK | 2021-05-24 18:03 |
3 800 SEK | 2021-04-12 10:27 |
3 200 SEK | 2021-05-15 21:56 |
1 400 SEK | 2021-05-13 20:50 |
300 SEK | Startpris |