1. TIMO SOLIN, SKULPTURER, TVÅ ST

Patinerad samt polerad brons. Figurer med tillhörande transportbox i plexiglas. Vardera signerad och numrerad 89/100. Höjd 31 och 34 cm. Box med repor och märken.

Varunr 217716

27 April 2021 18:00

Klubbslag2 00 SEK3 00 SEK 38 000 SEK22 00 SEK23 00 SEK

Utrop 20000 SEK

38 000 SEK2021-04-27 17:58
36 000 SEK2021-04-26 17:24
34 000 SEK2021-04-27 16:44
26 000 SEK2021-04-25 11:26
22 000 SEK2021-04-24 21:33
17 000 SEK2021-04-13 20:17
15 000 SEK2021-04-23 15:20
10 000 SEK2021-04-13 22:48
300 SEK Startpris

Onlineauktion 27 April 2021,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!