Patinerad samt polerad brons. Figurer med tillhörande transportbox i plexiglas. Vardera signerad och numrerad 89/100. Höjd 31 och 34 cm. Box med repor och märken.
38 000 SEK | 2021-04-27 17:58 |
36 000 SEK | 2021-04-26 17:24 |
34 000 SEK | 2021-04-27 16:44 |
26 000 SEK | 2021-04-25 11:26 |
22 000 SEK | 2021-04-24 21:33 |
17 000 SEK | 2021-04-13 20:17 |
15 000 SEK | 2021-04-23 15:20 |
10 000 SEK | 2021-04-13 22:48 |
300 SEK | Startpris |