Mahogny med mässingsbeslag. Rokokostil, 1900-talets mitt. Höjd 80, bredd 95 cm. Repor, märken.
1 200 SEK | 2021-04-27 17:29 |
1 100 SEK | 2021-04-27 09:41 |
1 000 SEK | 2021-04-27 08:37 |
900 SEK | 2021-04-19 16:34 |
500 SEK | 2021-04-18 17:13 |
400 SEK | 2021-04-18 04:39 |
350 SEK | 2021-04-16 21:10 |
300 SEK | Startpris |