11. MATGRUPP, 14 DELAR

Ek med plyschklädsel, skänkskåp med rikt skuren dekor. Barockstil, 1900-talets första hälft. Bordets höjd 77, skivans mått 151x110 cm. Fem iläggsskivor a 57 cm/st medföljer. Skänkskåpets höjd 100, längd 225, djup 65 cm. Repor, märken.

Varunr 217726

27 April 2021 18:04

Klubbslag5 00 SEK6 00 SEK 2 000 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK

Utrop 4000 SEK

2 000 SEK2021-04-24 19:49
1 900 SEK2021-04-26 15:08
1 700 SEK2021-04-23 13:44
350 SEK2021-04-17 17:49
300 SEK Startpris

Onlineauktion 27 April 2021,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!