Ek med plyschklädsel, skänkskåp med rikt skuren dekor. Barockstil, 1900-talets första hälft. Bordets höjd 77, skivans mått 151x110 cm. Fem iläggsskivor a 57 cm/st medföljer. Skänkskåpets höjd 100, längd 225, djup 65 cm. Repor, märken.
2 000 SEK | 2021-04-24 19:49 |
1 900 SEK | 2021-04-26 15:08 |
1 700 SEK | 2021-04-23 13:44 |
350 SEK | 2021-04-17 17:49 |
300 SEK | Startpris |