15. MYRSTEDT & STERNS, SALONGSGRUPP, FYRA DELAR

Bronserat och bemålat trä. Sengustaviansk stil, 1900-talets första hälft. Myrstedt & Sterns, Stockholm. Repor, märken, torrsprickor, slitage.

Varunr 217730

27 April 2021 18:12

Klubbslag18 00 SEK19 00 SEK 10 000 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK

Utrop 6000 SEK

10 000 SEK2021-04-27 18:09
9 500 SEK2021-04-27 18:10
4 000 SEK2021-04-27 08:59
3 800 SEK2021-04-23 17:02
3 200 SEK2021-04-26 15:08
2 000 SEK2021-04-23 17:04
1 700 SEK2021-04-19 16:30
1 600 SEK2021-04-14 07:20
1 500 SEK2021-04-16 21:12
1 300 SEK2021-04-16 21:02
1 100 SEK2021-04-15 12:28
400 SEK2021-04-14 17:25
300 SEK Startpris

Onlineauktion 27 April 2021,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!