17. GANNDAL MÖBELFABRIK, SKÅP

Mahogny. Gustaviansk stil, 1900-talets mitt. Norge. Höjd 130, bredd 100 cm. Repor, märken.

Varunr 217732

27 April 2021 18:10

Klubbslag25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK 600 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK

Utrop 1000 SEK

600 SEK2021-04-27 18:08
500 SEK2021-04-27 18:06
350 SEK2021-04-16 21:15
300 SEK Startpris

Onlineauktion 27 April 2021,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!