21. LITET SKÅP

Björk. 1900-talets första hälft. Höjd 91, bredd 54 cm. Repor, märken.

Varunr 217738

27 April 2021 18:07

Utrop 500 SEK

800 SEK2021-04-27 18:05
700 SEK2021-04-27 18:04
500 SEK2021-04-27 17:28
450 SEK2021-04-27 17:50
300 SEK2021-04-15 22:17
300 SEK Startpris

Onlineauktion 27 April 2021,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!