Linoljemålat trä. Gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft. Bordets höjd 74, skivans mått 150x110 cm. En iläggsskiva med sarg 55 cm medföljer. Repor, märken.
2 600 SEK | 2021-04-27 18:09 |
2 400 SEK | 2021-04-27 18:06 |
1 900 SEK | 2021-04-13 20:17 |
1 600 SEK | 2021-04-16 22:04 |
1 000 SEK | 2021-04-14 06:44 |
300 SEK | Startpris |