5. SKRIVBORD

Valnöt. Chippendale-stil, 1900-tal. Höjd 77, bredd 141 cm. Repor, märken.

Varunr 217720

27 April 2021 18:02

Klubbslag6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK 3 200 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK

Utrop 1200 SEK

3 200 SEK2021-04-27 11:19
3 000 SEK2021-04-27 08:36
2 600 SEK2021-04-20 20:38
1 500 SEK2021-04-20 08:54
700 SEK2021-04-16 21:09
400 SEK2021-04-16 21:01
300 SEK Startpris

Onlineauktion 27 April 2021,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!