6. SATSBORD

Betsad bok med mosaikdekor. 1900-talets mitt. Höjd 52, bredd 48 cm. Repor, märken.

Varunr 217721

27 April 2021 18:02

Klubbslag25 00 SEK26 00 SEK 800 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK

Utrop 500 SEK

800 SEK2021-04-27 17:08
700 SEK2021-04-27 17:04
600 SEK2021-04-27 16:36
350 SEK2021-04-18 16:17
300 SEK2021-04-15 09:09
300 SEK Startpris

Onlineauktion 27 April 2021,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!