201. DJUPA TALLRIKAR, SEX ST

Porslin med famille rose-dekor. Kina, 1700-talets andra hälft. Diameter ca 23 cm. Något enstaka med obetydligt glasyrnagg och obetydligt slitage.

Varunr 218490

11 Maj 2021 18:02

Klubbslag16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK 4 600 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK

Utrop 5000 SEK

4 600 SEK2021-05-11 18:00
4 400 SEK2021-05-11 18:00
4 000 SEK2021-05-11 17:58
3 000 SEK2021-05-09 18:20
2 800 SEK2021-04-27 21:43
2 200 SEK2021-05-09 10:05
1 300 SEK2021-05-06 12:03
700 SEK2021-05-04 20:19
500 SEK2021-05-01 00:12
300 SEK Startpris

Onlineauktion 11 Maj 2021,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!