202. BOJAN

Porslin med famille rose-dekor. Kina, 1700-talets andra hälft. Höjd ca 23 cm. Spricka, lagningar och retuscher. Nagg på fotring. Senare trälock medföljer.

Varunr 218491

11 Maj 2021 18:01

Utrop 6000 SEK

4 000 SEK2021-05-11 05:08
3 800 SEK2021-04-27 21:43
3 000 SEK2021-05-10 20:52
800 SEK2021-05-07 15:09
600 SEK2021-05-01 14:03
300 SEK Startpris

Onlineauktion 11 Maj 2021,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!