Porslin med famille rose-dekor. Kina, 1700-talets andra hälft. Diameter ca 23 cm. Naggar, en med sprickor, en lagad, retuscher och smärre slitage.
3 000 SEK | 2021-05-11 18:02 |
2 800 SEK | 2021-05-11 18:01 |
800 SEK | 2021-05-11 17:15 |
700 SEK | 2021-04-27 21:43 |
700 SEK | 2021-05-09 18:22 |
450 SEK | 2021-05-04 20:21 |
300 SEK | Startpris |