214. TALLRIKAR, SJU ST

Porslin med famille rose-dekor. Kina, 1700-talets andra hälft. Diameter ca 23 cm. Naggar, en med sprickor, en lagad, retuscher och smärre slitage.

Varunr 218506

11 Maj 2021 18:05

Klubbslag17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK 3 000 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK

Utrop 1500 SEK

3 000 SEK2021-05-11 18:02
2 800 SEK2021-05-11 18:01
800 SEK2021-05-11 17:15
700 SEK2021-04-27 21:43
700 SEK2021-05-09 18:22
450 SEK2021-05-04 20:21
300 SEK Startpris

Onlineauktion 11 Maj 2021,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!